Leírás
Exkluzív promóció!
A Villa Roberta elfogad Üdülési Csekket a szállás fizetésére! Legalább 3 napos tartózkodás esetén Üdülési Csekkel fizetve választhat:
- Egy nap ingyenes hordóhasználat!
- Egy nap ingyenes üdülőkád használat!
- Egy nap ingyenes szállás!
Örömmel fogadjuk Önöket!
Fedezzen fel egy kis paradicsomot a Breaza üdülőfaluban, ahol a csend és a természet szépsége harmonikusan fonódik össze. Villánk szívesen várja Önöket, kínálva 5 kétágyas szobát összesen 10–12 fő befogadására. A Villa Roberta körülbelül 70 km-re található Brassótól (Perșani úton), 20 km-re Fagarastól és 60 km-re Szeben.
A villa szerkezete:
- Földszint: tágas nappali kandallóval, teljesen felszerelt konyha, franciaágyas szoba és fürdőszoba.
- Emelet: 2 franciaágyas szoba és egy kétágyas apartman.
Minden szoba saját fürdőszobával és internet-hozzáféréssel rendelkezik.
Felszereltség:
- Teljesen bútorozott és felszerelt nappali és konyha (hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, pirító, tűzhely, kávéfőző, evőeszközök és edények).
- Parkolási lehetőség.
- Terasz, grill/BBQ.
- 2000 nm-es gyümölcsfákkal, szalonnasütővel, grilltel és hintával rendelkező tágas udvar.
A villa ideális a hegyek és a vadon természetét kedvelők számára, a Fagaras-hegység lábánál található, tökéletes a hegyi túraútvonalak felfedezéséhez.
Közelben található turisztikai látnivalók:
- Breaza román ortodox kolostor, Sâmbăta ménes, Sâmbăta üdülőközpont és Brâncoveanu kolostor, Fagaras vára, Drăguș kalandpark, Transzfogarasi út és Bâlea-tó.
A tiszta levegőt és a természetet kedvelők számára a Villa Roberta 8–10 fős üdülőkádat kínál, amelyet egy napig lehet bérelni anélkül, hogy az egész villát lefoglalnák. A szalonnasütő, a grill és a bográcsozás is megengedett.
Kérésre bár szolgáltatást és étkezést is tudunk biztosítani. A parkolás lehetséges a tágas udvarban.
Külön lehet bérelni a hordó házat, ami franciaágyas és Velux ablakkal a mennyezeten, különleges kilátást biztosítva az égre.
Szállás feltételei:
- Legalább két éjszakás tartózkodás.
- 50% előleg fizetése, a fennmaradó összeg a tartózkodás alkalmával.
A foglaláshoz szükséges bankszámlaszám: RO02BTRLRONCRT0624935701 a Transilvania Banknál. Az előleg fizetésének megerősítése a foglalás napján történik.
- Bejelentkezés: 14.00 óra után.
- Kijelentkezés: 11.00 óráig.
Újdonság! Különféle ATV-k bérelhetők.
Várjuk szeretettel!